O společnosti

MMJ stavební společnost, s.r.o. se zaměřuje na komplexní realizaci průmyslových a logistických areálů, administrativních a obchodních center, objektů občanské vybavenosti, bytových komplexů, nízkoenergetických a pasivních budov, dřevostaveb.Dále také na rekonstrukce budov, památkových objektů a bytových interiérů.

Jsme zkušený a kvalifikovaný tým, jehož cílem je serióznost, spolehlivost, kreativita, vysoká kvalita prováděných služeb a s tím i spokojenost všech našich zákazníků a obchodních partnerů. Přistupujeme ke každé stavební zakázce s nejvyšším nasazením a odbornou způsobilostí.

Vedoucí pracovníci firmy pracují dlouhodobě ve stavebnictví a mají zkušenosti z provádění velkých a náročných projektů. Požadovaná kvalita a odborné technologické postupy jsou díky dlouholetým zkušenostem samozřejmostí. Pro realizaci zakázek stavební výroby vlastní společnost široké spektrum stavební techniky. Veškerá tato stavební technika je využívána dceřinou společností Jurdys půjčovna nářadí, která toto vybavení nabízí k dispozici obchodním partnerům, právnickým a fyzickým osobám.

Pro práce pomocné stavební výroby spolupracuje naše společnost s dlouhodobě osvědčenými partnery. Po dohodě je také možno v rámci subdodávek spolupracovat i se společnostmi, které doporučí sám objednatel.

Díky všem těmto aspektům dokáže MMJ stavební společnost, s.r.o. realizovat projekty v krátkém časovém horizontu a s prvotřídní kvalitou. Výsledky některých našich projektů dokumentují fotogalerie v sekci reference.